Мисливські та рибальські костюми
- 10002565
- 10001332
- 10000141
- 91195400
- KPL-TREE BRZ
- 10001745
- 10000554
- 10001946
- 10701068
- 10701104
- 10630021
- 10630070
- 10002048
- 07703K
- 07703L
- 07703Z
- 10002250
- 10002607
- 10701004
- 10004317
- 10004312
- 10004156
- 10004290
Сучасні мисливські костюми – це універсальні комплекти одягу, розраховані на польове використання під час промислу звіра або риболовлі. Їх відмінними рисами є: маскувальне забарвлення, розроблене з урахуванням особливостей зору тварин, зручна посадка, використання міцних, водо-вітрозахисних матеріалів. Також для деяких моделей таких костюмів часто характерна наявність спеціальних кишень та патронташів для боєприпасів, засобів зв'язку і навігації, ножа тощо.
Чим відрізняються сучасні мисливські костюми?
Ще Карл Великий, за легендою, якось подав приклад своїм вельможам виїхавши на полювання в спеціально виготовленому одязі з валяної вовни, розрахованої на тривалу негоду. Але ще багато століть для цих цілей використовувався звичайний повсякденний гардероб, розкішність якого залежала від фінансового стану власника. Лише в кінці XIX століття мисливські костюми стали шити виходячи з умов використання, йдучи від зовнішньої краси до практичності та зручності носіння. А сьогодні вони придбали остаточні риси, ставши окремим класом спеціального одягу.
Сучасний мисливський костюм, не має значення для якого сезону, буде мати загальні конструктивні особливості.
- Комплектація, що складається з напівкомбінезона і куртки (анораку) з капюшоном.
- Наявність спеціальних кишень для носимих речей, а іноді й вбудованих патронташів.
- Тканина, точно розрахована на використання в той чи інший сезон. Причому вона зазвичай «беззвучна», не шарудить і не видає сторонніх звуків під час руху.
- Непомітне однотонне, а частіше камуфляжне забарвлення. Причому маскувальний малюнок відрізняється від такого у військових костюмів, адже заснований на принципі особливостей зору диких тварин і птахів.
- Нерідко купити мисливський костюм, можна виготовлений на основі мембранних матеріалів.
Найчастіше основним матеріалом для комплектів такого одягу виступає поліестер або сумішеві тканини на основі бавовни й нейлону. Але зимовий мисливський костюм також має шар утеплювача типу G-Loft або Thinsulate, який надійно захищає від низьких температур й при цьому простий в обслуговуванні. Демісезонні комплекти нерідко шиють з вовняної тканини, яка є теплішою, в порівнянні з бавовною та синтетикою.
Який купити мисливський костюм?
Не важливо, який розглядається до покупки варіант – елітний мисливський костюм або його бюджетний аналог, завжди варто пам'ятати про декілька важливих елементів в конструкції.
- Наявність кишень. Їх повинно бути достатньо для розміщення необхідного дріб'язку: свистка, документів, навігатора, телефону та інших.
- Якісні блискавки-застібки. Вони повинні легко розстібатися, не закушувати при цьому тканину. Найкраще щоб всі блискавки були прикриті клапанами.
- Забарвлення. Звернути увагу варто на спеціальні маскувальні малюнки. Навіть якщо доведеться купити мисливський костюм зимовий, то не потрібно обирати армійські забарвлення, оскільки вони в першу чергу спрямовані на особливості зору людини, а не звіра.
Інші характеристики: матеріали, наявність мембран, патронташів вибираються опціонально, виходячи з особистих вподобань і місцевості.
Чим особливий костюм для риболовлі?
Одяг для рибного промислу практично не відрізняється від мисливського за своєю конструкцією. Однак костюм для риболовлі має свою специфіку.
- По-перше, велика увага приділяється водо-вітрозахисту, а також перешкоді проникнення під одяг комах.
- По-друге, зимовий костюм для риболовлі крім високого рівня теплоізоляції може мати функцію «поплавка», тобто, в разі потрапляння рибалки в воду він надувається й запобігає потраплянню під воду.
- По-третє, матеріали мають гарну паропроникність, сприяючи кращій терморегуляції й спрощуючи висушування мокрого костюма.
Сьогодні купити костюм для риболовлі або його мисливський аналог досить просто. В асортименті магазину «Мілітарка» є великий асортимент, який дозволяє обрати будь-який тип: літній, демісезонний або зимовий. Також можлива доставка необхідного комплекту, до чого при замовленні онлайн вона здійснюється в найкоротші терміни, всього за 1-3 дні в будь-який регіон України.